بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» افزایش رشته های کاردانی علمی کاربردی

کد رشته محلهای جدید به پذیرش در دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی-کاربردی برای بهمن ماه سال 1397 اضافه شد.

پذیرش دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی مراکز و واحدهای آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی در بهمن ماه سال 1397 در سال 97 برای بار دوم تمدید شده است و داوطلبان تا شنبه 13 بهمن 97 فرصت دارند که با مراجعه به مراکز نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

اصلاحات مربوط به برخی از کد رشته محلها و مراکز آموزشی در اطلاعیه 10 بهمن ماه 97 منتشر شده است و متقاضیان می توانند ضمن مراجعه به اطلاعیه سازمان سنجش از رشته محل های جدید و اصلاحات مربوط به کد رشته محل های موسسات آموزشی مطلع شوند.

این پذیرش بر اساس مصوبه جلسه شانزدهم شورای سنجش و پذیرش 12 دی ماه 97 صورت می گیرد. 

علاقمندان به تحصیل در رشته‌های تحصیلی دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی مراکز و واحدهای آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی در بهمن ماه سال 1397، (اعم از داوطلبانی که در پذیرش دوره مهر ماه و یا مرحله تمدید پذیرش تکمیل ظرفیت مهرماه ثبت‌نام کرده و یا نکرده‌اند) می توانند در این دوره شرکت کنند.

این کدرشته ها فقط ظرفیت خالی مانده مرحله تمدید پذیرش ثبت نام در مهر ماه سال 1397 را در بر می گیرد و شامل رشته محل هایی که ظرفیت آنها تکمیل شده، نخواهد بود.

تمامی متقاضیان باید دارای مدرک دیپلم نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا  دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله دبیرستان و یا هنرستان) حداکثر تا تاریخ 30 بهمن 97 باشند.

وبلاگ اخبار دانشگاهی - unp

فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب


  دستگاه آب قلیایی دکتر مومنی   |   ساخت وبلاگ   |   روانشناس ایرانی در لندن  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


رپورتاژ آگهی ثبت کن و دیده شو !! رپورتاژ آگهی ثبت کن و دیده شو !! مشاهده